Zasięg działania

Prywatny tani całodobowy dom opieki seniora Wyszków

Opieka nad osobą starszą wymaga wysokich kwalifikacji, umiejętności interpersonalnych oraz rozległej wiedzy z wielu dziedzin: medycyny, psychologii, rehabilitacji. Wybierając całodobowy dom opieki dla seniora, każdy ma na uwadze przede wszystkim dostęp do najlepszej, profesjonalnej opieki ze strony wykwalifikowanego i życzliwego personelu. Jednak nie mniej ważne są kwestie związane z komfortem pobytu, oferowanymi atrakcjami i udogodnieniami, tak aby życie codzienne w ośrodku było i wygodne, i ciekawe. Wszystkie te elementy znajdziesz w naszym prywatnym domu seniora. Jeśli szukasz idealnego ośrodka w okolicach Wyszkowa, poznaj bliżej ITAMED!

Domy opieki Wyszków

Domy opieki są poszukiwane zarówno przez samych seniorów, którzy chcą zabezpieczyć swoją przyszłość, jak i przez ich rodziny, które chcą pomóc im znaleźć przyjazne, zaufane miejsce w niedalekiej okolicy. Mieszkańcy Wyszkowa często są zainteresowani ofertą ITAMED, ponieważ odległość od naszego ośrodka jest bardzo nieduża, a położenie jest nie tylko wygodne, ale i malownicze.

Domy seniora Wyszków

Nasz dom seniora, poza opieką ze strony wykwalifikowanej kadry, oferuje całą gamę dodatkowych udogodnień dla mieszkańców:

  • Profesjonalna rehabilitacja poprawiająca kondycję organizmu i podnosząca codzienny komfort życia.
  • Piękny, obszerny ogród na spacery i wypoczynek.
  • Sala IT i biblioteka, gdzie można rozwijać swoje pasje, zdobywać nową wiedzę i znaleźć ciekawą rozrywkę.
  • Stołówka – miejsce, gdzie nie tylko zjada się smaczne, zdrowe posiłki, ale także nawiązuje relacje i przyjemnie spędza czas w gronie współmieszkańców.
  • Kaplica, gdzie można wyciszyć się w modlitwie lub wziąć udział w nabożeństwie.
  • Świetlica, w której dostępne są różne ciekawe formy spędzania czasu indywidualnie lub w towarzystwie.
  • Pralnia, w której można zadbać o swoją odzież w komfortowych warunkach.
  • Pomieszczenie kuchenne, gdzie każdy może przygotować coś do jedzenia lub napić się ulubionej herbaty.

Dom spokojnej starości Wyszków

W naszym domu spokojnej starości starość może płynąć nie tylko spokojnie, ale i ciekawie. W towarzystwie innych mieszkańców senior nigdy nie będzie się nudził, a zajęcia i atrakcje przygotowywane przez naszych animatorów i opiekunów barwnie wypełnią spędzany u nas czas.

Ośrodek opiekuńczy Wyszków

Wysoki standard naszego ośrodka opiekuńczego jest widoczny również w pokojach – ich wyposażenie jest zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Dbamy o czystość i wygodę naszych pensjonariuszy i stale szukamy nowych udogodnień, aby maksymalnie zwiększyć komfort pobytu.

Całodobowy dom opieki Wyszków

Nasz całodobowy dom opieki leży w niedużej odległości od Wyszkowa – nieco ponad 30 km. Dojechać można do nas w zaledwie pół godziny, dlatego bliscy pozostającego u nas seniora będą mogli go bez trudności odwiedzać. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu telefonicznego (504 070 027) lub mailowego – chętnie przedstawimy Państwu wszystkie szczegóły na temat naszego ośrodka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *