Rehabilitacja

Rehabilitacja

Przywracanie sprawności

Celem działalności naszego centrum jest przywrócenie możliwie największej sprawności pensjonariuszom, którzy dochodzą do zdrowia po przebytym udarze, wylewie oraz osobom zmagającym się z dolegliwościami takimi jak stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona.

25
25

Zajęcia terapeutyczne

Wszelkie zajęcia terapeutyczne oraz zabiegi odbywają się w gabinecie, który wyposażony jest w innowacyjny, posiadający stosowne zaświadczenia sprzęt. Celem prowadzonych przez naszych pracowników ćwiczeń jest przywrócenie pensjonariuszom jak największej sprawności ruchowej i umysłowej. Dzięki systematycznym zajęciom zwiększają się szanse pacjentów na powrót do samodzielności w podstawowych czynnościach życiowych.

Profesjonalne zabiegi

Specjalistyczne urządzenia i doświadczenie rehabilitantów pozwalają nam na profesjonalne przeprowadzanie neurorehabilitacji, magnetoterapii, elektroterapii, terapii ultradźwiękami oraz kinezyterapii. Zabiegi zapobiegają pogłębianiu się dolegliwości, łagodzą ból i poczucie dyskomfortu. Celem rehabilitacji jest także poprawa stanu psychicznego i fizycznego pacjentów – działają one uspokajająco i regenerująco oraz zmniejszają zaburzenia koordynacji ruchowej i mowy.

26

Nasze standardy

19

Rehabilitacja

13

Ogród

22

Sala IT i biblioteka

24

Stołówka

11

Kaplica

25

Świetlica

18

Własna pralnia

17

Pomieszczenie kuchenne