Zasięg działania

Prywatny dom opieki seniora Warszawa

Na świecie jest coraz więcej osób starszych, które ze względu na stan zdrowia wymagają regularnej lub ciągłej pomocy medycznej. Naprzeciw takim osobom wychodzimy my – dom opieki Itamed. Spełniając potrzeby seniorów, wspierając ich rozwój i lepsze samopoczucie zdecydowanie polepszamy ich standard życia – tak, to mało skromne… ale bardzo zgodne z prawdą! Jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej, zapraszamy do przeczytania tego artykułu do końca 😉

Prywatny dom opieki Warszawa

Często najważniejszą kwestią, która decyduje o wyborze placówki, jest dochód pacjenta, a także pomoc finansowa rodziny. Łatwo można spotkać się ze stereotypem mówiącym, że prywatny dom opieki musi posiadać wygórowane ceny. Nie jest to jednak prawdą. W Itamed wszystkie opcje z naszej oferty są specjalnie skrojone na miarę możliwości starszej osoby i/lub jej rodziny (w zależności kto odpowiada za kwestię finansowania takiego pobytu).

Ponadto, aby ułatwić Państwu wybór najlepiej pasujący względem Państwa możliwości oraz indywidualnych potrzeb, przygotowaliśmy różne rodzaje pobytów: od długoterminowego, przez tak zwaną opiekę wytchnienia i turnusy specjalistyczne, po pobyt krótkoterminowy. Zatem – wszystko dla każdego! Po szczegóły związane z oferowanymi przez Itamed pobytami zapraszamy tutaj – nasza oferta pobytów w domu opieki Itamed.

Prywatny dom opieki seniora Warszawa

Jednak możliwości finansowe to nie jedyny aspekt, który warto wziąć pod uwagę decydując się na prywatny dom opieki Itamed. Bowiem posiadamy dużo więcej zalet. Kolejnym plusem, jakim możemy się chwalić jest doskonale zorganizowana przestrzeń. Dzięki niej każdy senior jest w stanie poszerzyć swoje horyzonty poprzez zapoznanie się z nowoczesną technologią IT umożliwiającą między innymi tak ważne utrzymanie kontaktu z osobami bliskimi – jest to niezwykle istotne zwłaszcza w sytuacji, kiedy rodzina pacjenta mieszka daleko od placówki.

Co więcej, dysponujemy profesjonalnym sprzętem wspierającym zarówno rozwój umysłowy, jak i fizyczny starszych osób. Nie brakuje tutaj również przeszkolonych pielęgniarek, lekarzy i rehabilitantów dbających o bezpieczeństwo i zdrowie każdego seniora. Przywracanie sprawności, zajęcia terapeutyczne czy profesjonalne zabiegi są zatem na wyciągnięcie ręki.

Prywatne domy opieki Warszawa

Jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Bowiem w skład naszego terenu wchodzi ogród, który niejednokrotnie potrafi spełniać bardzo ważne funkcje – rehabilitacyjne, odprężające, integracyjne czy wręcz przeciwnie – wyciszające. Z pewnością każdy znajdzie tutaj swój kąt, w którym będzie mógł się oddać swoim ulubionym czynnościom otoczonym profesjonalną opieką i niezastąpionym towarzystwem w wysokim standardzie, ale w przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *