Zasięg działania

Prywatny dom opieki seniora Węgrów

Obecne czasy z pewnością nie sprzyjają zdrowiu. Każdy z nas narażony jest na wiele chorób, kontuzji, a jeszcze do tego dochodzi panujący wirus, który nie ułatwia codziennego życia i dbania o siebie. W codziennej gonitwie to za obowiązkami, to za zobowiązaniami, często zapominamy o samych sobie, aby poświęcić czas na troskę, odpoczynek. Wyjazd, chociażby krótkoterminowy, do domu opieki seniora, jest wtedy na wagę złota. Umożliwia bowiem wiele czynności, ale również tak ważny odpoczynek.

Prywatny dom opieki Węgrów

Praca nad sobą, zarówno jeśli chodzi o ciało, jak i duszę, to nieustanny proces, który należy regularnie pielęgnować, aby żyć zdrowo na każdej płaszczyźnie. Tego właśnie możecie się spodziewać przyjeżdżając do domu seniora Itamed. Tutaj umożliwiamy szeroko rozumianą stymulację ruchowo-umysłową dla osób zmagających się z konkretnymi problemami w tym zakresie, ale również chcących profilaktycznie zająć się swoją sprawnością.

W naszej ofercie nie brakuje ani miejsca, ani profesjonalnego personelu, ani tak samo sprzętu, który umożliwi rozwój każdego seniora. Jeśli zatem Twoje wnuki, czy prawnuki nie pozwalają Tobie nadążyć za sobą, pomożemy Ci w tym 😉 Również pod kątem technologicznym! Ponieważ dysponujemy salą komputerową, w której przybliżymy Cię do “nie tak czarnej magii” korzystania z nowoczesnego sprzętu umożliwiającego naukę, wszechstronny rozwój, ale też tak ważny obecnie (i nie tylko) kontakt z bliskimi.

Prywatny dom opieki seniora Węgrów

Naszą misją jest Państwa uśmiech na twarzy. Choć doskonale wiemy, że wielu osób życie nie rozpieszcza, nie należy jednak rezygnować z korzystania z jego dóbr. Poprzez odpowiednią stymulację ruchową oraz umysłową pozwalamy cieszyć się jego wspaniałością jak najdłużej. Ponadto, towarzystwo osób mających podobne przeżycia, ułatwia tę drogę. Taką też możliwość proponuje Itamed – zawiązanie nowych, ciekawych znajomości, które na dłuższą metę mogą okazać się bezcenne.

Prywatne domy opieki Węgrów

Pomyślisz: prywatny dom opieki musi być drogi. Jednak nic bardziej mylnego! Nasza oferta jest jak najbardziej w zasięgu ręki. Nie daj się zmylić szerokimi możliwościami, za które zazwyczaj słono kosztują. W Itamed wygląda to zupełnie inaczej – masz możliwość wyboru odpowiedniego według własnych potrzeb rodzaju pobytu od krótkoterminowego, przez turnus specjalistyczny, po pobyt długoterminowy. Decyzja należy do Ciebie 🙂

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Kliknij tutaj – kontakt – i zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie pomożemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *