Zasięg działania

Tani dom opieki – sprawdź ceny pobytu Warszawa

Domy opieki często są owiane wieloma stereotypami – odnośnie ceny, jakości opieki czy wyżywienia. Jest to jednak przestarzały już pogląd, który nijak ma się do obecnej rzeczywistości. Zwłaszcza jeśli chodzi o standardy utrzymywane przez dom seniora Itamed.

Domy opieki ceny pobytu Warszawa

Często spotykanym mitem w temacie pobytu w prywatnym domu opieki jest jego wysoka cena. Oczywiście, zdarzają się i takie. Jednak Itamed jest jak najbardziej w zasięgu ręki (a raczej portfela) każdego seniora bądź jego opiekuna czy rodziny.

Ale do konkretów. Koszt pobytu w naszym domu opieki różni się w zależności od rodzaju tego pobytu. Specjalnie dla Państwa, wychodząc naprzeciw potrzebom, stworzyliśmy różne opcje spędzenia czasu. A mianowicie wygląda to tak:

  • turnusy specjalistyczne – ukierunkowane na problemy osób z konkretnymi chorobami. W cenie za pobyt mieści się fizjoterapia oraz dieta ułożona przez dietetyka i dostosowana do potrzeb zdrowotnych podopiecznego. Fizjoterapia w Itamed obejmuje programy dostosowane do schorzenia i możliwości fizycznych pacjenta.
  • pobyty krótkoterminowe – przeznaczone dla osób wymagających odpoczynku i regeneracji sił. To dobre rozwiązanie dla seniorów odzyskujących siły po zabiegach medycznych lub długotrwałej hospitalizacji. Cena pobytu krótkoterminowego obejmuje rehabilitację wskazaną przez lekarza oraz specjalistyczną, dopasowaną do wymagań zdrowotnych pacjenta dietę. Pobyt dostosowany jest do oczekiwań i potrzeb pacjenta oraz do jego kondycji fizycznej i psychicznej. W zależności od tego, może trwać od kilku dni, do kilku tygodni.
  • pobyty długoterminowe – jest dobrym rozwiązaniem dla osób samotnych lub niemających możliwości korzystania z opieki w warunkach domowych. Ma on na celu zapewnienie spokoju i odpowiednich warunków do odpoczynku, nie tylko w aktywnej formie. Dlatego na terenie domu znajdują się dobrze wyposażone pokoje, zapewniające komfort i ciszę, w których każdy podopieczny może zregenerować siły.
  • opieka wytchnieniowa – pozwala odciążyć bliskich osoby chorej od stresu i zmęczenia związanego z codziennymi obowiązkami. W czasie trwania turnusu opiekunowie mogą wyjechać na wakacje, na weekend, ale też załatwić sprawy formalne, odbyć podróż służbową czy przeprowadzić remont mieszkania. Dzięki turnusom wytchnieniowym nie muszą Państwo martwić się o samodzielne organizowanie zastępstwa w opiece nad osobą chorą.

Tani dom opieki Warszawa

Zajmujemy się osobami zmagającymi się z wieloma chorobami, a między innymi chorującymi na: stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, po udarach czy po wylewach. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, gdzie każdy z nich posiada swoją indywidualną łazienkę. Cały obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej.

Tani dom opieki Warszawa

Opieka medyczna i wyżywienie dostosowane jest specjalnie do potrzeb zdrowotnych każdej osoby przebywającej w naszym domu i uzupełniane jest o zajęcia terapeutyczne oraz aktywizujące. Pobyt w Itamed to doskonałe rozwiązanie do polepszenia stanu zdrowia, ale również do zapewnienia stałej i kompleksowej opieki dla osoby chorej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *