Zasięg działania

Tani dom opieki – sprawdź ceny pobytu Węgrów

Idealne miejsce na starzenie się – czy takie w ogóle istnieje? Jeśli trudno Ci pogodzić się z upływającym czasem i wiążącymi się z tym konsekwencjami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W domu opieki Itamed z przyjemnością to zaakceptujesz. Tak, dobrze wiemy jak to brzmi – starzeć się w ośrodku opiekuńczym. Jednak wygląda to zupełnie inaczej niż większość z nas sobie często stereotypowo wyobraża. Itamed właśnie przełamuje te tabu udowadniając, że dom opieki wcale nie musi łączyć się z przykrymi skojarzeniami, a wręcz przeciwnie! Energią, nową młodością i rozwojem. Zainteresowany/zainteresowana? Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule i w zakładkach na naszej stronie internetowej.

Domy opieki ceny pobytu Węgrów

Raj na ziemi dla seniora – odważne stwierdzenie? Nie dla nas 😉 Kiedy słyszy się o placówce posiadającej wiele korzyści, w tym różnego rodzaju indywidualnie dopasowane zajęcia, atrakcje, rozwój fizyczny, intelektualny, ale również społeczny, zorganizowaną  nowoczesną przestrzeń itd., często pierwsze, co przychodzi na myśl, to – musi to wszystko słono kosztować… Jednak nic bardziej mylnego! W Itamed znajdziesz mnóstwo zajęć w otoczeniu profesjonalnej opieki, pozytywnego towarzystwa, wysokiego standardu na każdym polu w przystępnej cenie, która nie przeciąży Twojego portfela.

Tani dom opieki Węgrów

Dom opieki Itamed w swojej ofercie proponuje różnorakie rodzaje pobytu. Począwszy od turnusów specjalistycznych przeznaczonych dla osób zmagających się z pewnymi ograniczeniami związanymi ze zdrowiem. Ten typ pobytu ma na celu poprawę zdrowia czy odzyskanie formy po przebytym zabiegu operacyjnym, a jego długość jest ustalana indywidualnie. Kolejnym rodzajem pobytu jest opieka wytchnieniowa, w ramach której odciążamy opiekunów osób przewlekle chorych i niesamodzielnych zapewniając rezydentom kompleksową opiekę i bezpieczeństwo. Taki pobyt rozliczany jest za dobę.  Realizujemy również pobyty krótkoterminowe polegające na szybkim zregenerowaniu się, nabraniu sił. A skoro krótkoterminowe, to i muszą być te długoterminowe pobyty. Te z kolei skierowane są do tych, którzy potrzebują dłuższej opieki z wielu względów, czy to zdrowotnych, czy rodzinnych lub jeszcze innych.

Tani dom opieki Węgrów

W Itamed każdego rezydenta traktujemy indywidualnie. W końcu każdy z nich osobno ma swoje własne problemy wymagające różnego działania i tylko w taki sposób jesteśmy w stanie faktycznie zdziałać pozytywną różnicę w ciągłym polepszaniu jakości życia każdego seniora. Jesteśmy tu dla Ciebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *